Cena
13,51 € s DPH

Výrobca

Kód produktu
SFS663816

Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks

Sadu piatich figúrok tvoria repliky z histórie vývoja človeka (Australopithecus, Homo habilis, Homo Erectus, človek neandrtásky a kromaňonský). Najefektívnejší spôsob, ako deťom vysvetliť veci okolo nás, je prostredníctvom čo najviac zmyslov. Vývoj človeka v piatich fázach deti môžu podrobne skúmať na týchto figúrkach a pochopiť tak, ako sme sa vlastne ako ľudia vyvíjali.

Názvy a ďalšie informácie v angličtine nájdete na blistri.

Prácu s pomôckou je možné rozšíriť výrobou trojzložkových kariet. Ako podklad pre ich tvorbu môžete použiť originálny obrázok figúrok, ktorý nájdete tu. Prípadne môžete tento obrázok vytlačiť tak, ako ich a používať ako kontrolný list, na ktorý dieťa figúrky prikladá.

Informácie o časovom rozmedzí a deteily k jednotlivým štádiám, môžete hľadať napríklad tu.

Rozmery balenia: 19,5 cm x 25,5 cm

Odporúčaný vek: 4+

Figúrky sú ručne maľované a sú vyrábané z ekologického plastu – sú bez ftalátov a bezolovnaté.

Parametre
Rozmery 25,4 cm x 19,7 cm x 2,2 cm
Odporúčaný vek výrobcu od 3 let
Číslo položky SFS663816
Hmotnosť 0,124 kg
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,