Zásilkovna

Prostredníctvom Zásilkovne je možné prepraviť štandardné zásielky do 5 kg. Tieto zásielky sú potom obvykle pripravené na vyzdvihnutie nasledujúci pracovný deň po odovzdaní zásielky dopravcovi (odovzdanie len v pracovné dni). Informáciu o odovzdaní zásielky Zásilkovne odosielame emailom. Tento e-mail obsahuje číslo zásielky a hodnotu dobierky (ak bola objednaná). Po doručení na Vami zvolené Výdajné miesto Vám Zásielkovňa odošle email a SMS s kódom. S týmto kódom môže zásielku prevziať aj tretia osoba.

Balík Do Zásilkovne do 5 Kg - Štandardný balík ČR - 85 Kč

Zásielku na výdajnom mieste Zásilkovní je možné väčšinou vyzdvihnúť už nasledujúci pracovný deň po podaní. Úložná doba je 7 dní s možnosťou predĺženia na 21 dní pomocou zodpovednej SMS dopravcovi. (Táto služba môže byť pred Vianocami dočasne pozastavená.) Platba dobierky je možná aj platobnou kartou.

Doručenie domov do 5 Kg - Štandardný balík ČR - 99 Kč

Zásielka je doručená priamo do rúk príjemcu väčšinou nasledujúci pracovný deň po podaní s časom doručenia a presnosťou až na 90 minút.
Pokiaľ kuriér nezastihne príjemcu na adrese doručenia, zásielku presmeruje na najbližšie vhodné výdajné miesto, kam následne zásielku zavezie. Príjemca tak môže tovar vyzdvihnúť v deň doručenia, heslo pre vyzdvihnutie zásielky potom dostane štandardnou cestou a bude mať 5 dní na vyzdvihnutie.
Platba dobierky je možná 3 spôsobmi: vopred, v hotovosti či kartou u vodiča

Balík Do Zásilkovne do 5 Kg - Štandardný balík SR - 105 Kč (4,24 €)

Zásielku na výdajnom mieste Záselkovní je možné väčšinou vyzdvihnúť už nasledujúci pracovný deň po podaní. Úložná doba je 7 dní s možnosťou predĺženia na 21 dní pomocou zodpovednej SMS dopravcovi. (Táto služba môže byť pred Vianocami dočasne pozastavená.) Platba dobierky je možná aj platobnou kartou.

Dobierka - 39 Kč (1,58 €)