Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

TickiT Drevené bloky - Ľudia

70,24 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
TickiT

Táto sada je skvelý spôsob, ako môže vaše dieťa objaviť rôzne dôležité role, ktoré ľudia hrajú v komunite. Rôzne kultúry a etnika, ktoré tvoria našu širšiu spoločnosť. Mohutné drevené obrazové bloky sú farebne potlačené na oboch stranách skutočnými fotografickými obrazmi rôznych vekových kategórií, profesií, kultúr, náboženstiev či postihnutí.

Realistické snímky umožnia vášmu dieťaťu spoznať a rozpoznať rôzne vlastnosti ľudí, ktorých vidia alebo stretávajú okolo seba. Staršie deti môžu byť povzbudzované k vizualizácii postáv pri rozprávaní príbehov a kreatívneho písania. Možno ich tiež použiť ako začiatky vizuálnej konverzácie na diskusiu o rozdieloch či podobnostiach ľudí.

Každý blok je vyrobený z hladkej 2cm vrstvy z lipového dreva, vďaka čomu je robustný a ľahko sa deťom drží. Sú voľne stojace a možno ich použiť pri imaginatívnej hre, na podporu deskriptívnych jazykových zručností av dramatických dielňach.

Sada obsahuje: 32 obojstranných drevených kociek.
Veľkosť: Bloky pre dospelých 12,5 cm. Detské bloky 8-9 cm.
Vek: Vhodné od 12 mesiacov.

Kód produktu: 73402 EAN: 5060138828216 Doprava a platba

Parametre
Číslo položky 73402
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,

Alternatívne produkty5