Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

Re-Use-Balloons - opakovateľné balóniky na vodu - 3ks

10,39 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks

Ste pripravení na poriadnu vodnú bitku? S opakovane použiteľnými vodnými balónikmi od spoločnosti Re-Use-Balloons je plnenie vodných balónikov hračkou: či už v parku, na pláži alebo na záhrade – s vodnými balónikmi z pružného silikónu nestojí vodnej bitke nič v ceste. Aj menšie deti môžu ľahko a samostatne plniť vodné balóniky vo vedre s vodou - iba za 1 sekundu. Ako to funguje? Je to jednoduché: stačí spojiť dve silikónové polovice vo vedre s vodou a tie sa vďaka zabudovaným magnetom okamžite spoja.

Už žiadne otravné čakanie pri kohútiku alebo zdĺhavé uzlovanie po naplnení - akcia môže začať okamžite! Tieto opakovane použiteľné vodné bomby sú nielen šetrné k životnému prostrediu, ale aj mimoriadne odolné. Je možné ich vyhodiť až 1000 krát, a predstavujú tak udržateľnú alternatívu bez plastových zvyškov v trávniku.

Upozornenie: Chráňte pred zvieratami a tŕňmi! Pozor! Nevhodné pre deti do 3 rokov kvôli malým častiam! Nebezpečenstvo udusenia! Táto hračka obsahuje magnety alebo magnetické súčasti. Magnety, ktoré sa vzájomne priťahujú, alebo kovový predmet v ľudskom tele môžu spôsobiť vážne alebo smrteľné zranenia. V prípade prehltnutia alebo vdýchnutia magnetov okamžite vyhľadajte lekára!

Výrobca: Re-Use-BalloonsKód produktu: 00230 EAN: 4038867002307 Doprava a platba

Parametre
Rozmery Priemer: 6,8 cm
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,