Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

Mikroskop Levenhuk LabZZ M101 Lime

40,20 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Levenhuk

Ako vyzerá malý chrobáčik pri vysokom zväčšení? Aká je vnútorná štruktúra rastlín? Čo žije v kvapke vody z rybníka? S mikroskopom Levenhuk LabZZ M101 budú deti môcť nájsť odpovede na tieto a množstvo ďalších otázok, ktoré zamestnávajú ich mladé a zvedavé mysle. Sada obsahuje všetko, čo potrebujete pre svoje prvé samostatné experimenty – pripravené mikroskopické preparáty, špeciálne nástroje na prácu s mikroskopom a informatívnu užívateľskú príručku s popismi radu zaujímavých pokusov. Jeho žiarivo priesvitná farba dáva mikroskopu vyniknúť - môže sa stať skvelým darčekom pre dieťa alebo študenta. Viac

Kód produktu: 69084 EAN: 611901504995 Doprava a platba

Kvalitná optika

Mikroskop je navrhnutý najmä pre deti, ale z pohľadu optického výkonu nie je tento model o nič horší ako rada mikroskopov „pre dospelých“. Je vybavený tromi objektívmi. Pri nastavení zväčšenia nemusíte prerušovať svoju prácu – pootočením revolverovej hlavice rýchlo vymeníte objektívy. Jedinečným prvkom tohto modelu je jeho posuvný dvojpolohový okulár, ktorý nahrádza dva okuláre so zväčšením 10x a 16x - a skutočne ľahko sa používa. Vaše dieťa nebude musieť vymieňať okuláre, takže ich nestratí. Tri objektívy a tento okulár vám umožnia dosiahnuť nasledujúce hodnoty zväčšenia: 40x, 64x, 100x, 160x, 400x a 640x!

Štúdium mikroskopických vzoriek
Ak sa chystáte pozorovať krídlo muchy alebo bunky cibule, treba na pracovný stolík položiť tenkú transparentnú vzorku. Praktické svorky ho bezpečne pridržia na mieste, takže ho pri náhodnom pohybe nestratíte zo zorného poľa. Svetlo vydávané LED diódami (umiestnenými pod stolíkom) prechádza preparátom a vytvára zväčšený obraz. Regulovateľný jas osvetlenia je veľmi praktická funkcia – môžete ho zosilniť pri preparátoch s väčšou hrúbkou, ktoré sú menej transparentné, a naopak zoslabiť pri pozorovaní veľmi tenkých a transparentných rezov.

Pohodlná a bezpečná konštrukcia
Telo je vyrobené z odolného plastu, takže mikroskop je ľahký, ale napriek tomu odolný a spoľahlivý. Aby sa predišlo nepohodliu pri pozorovaní, má hlava mikroskopu sklon 45°. Mikroskop sa napája z batérií – vďaka tomu je jeho používanie bezpečnejšie a prístroj je prenosnejší.

Zaujímavé pokusy
Sada obsahuje experimentálnu súpravu, v ktorej je všetko potrebné na vykonávanie vzrušujúcich pokusov v pokoji domova! Informatívna užívateľská príručka vášmu dieťaťu oznámi, ako mikroskop funguje, čo s ním môže robiť, ako si vyrobia vlastné preparáty, naučia ho kŕmiť doma mikroskopické kôrovce a množstvo ďalších zaujímavostí!

Základné charakteristiky:

Žiarivé detské mikroskopy so zväčšením do 640x
Odolné a ľahké plastové telo zaujímavého tvaru
Dva okuláre v jednom
Osvetlenie napájané batériami pre použitie vonku
Energeticky úsporné LED osvetlenie
Súčasťou je aj experimentálna sada
Balenie:

Mikroskop
Objektívy: 4x, 10x, 40x
Okulár: WF10x–16x
Okrúhly pracovný stolík so svorkami
Kotúčová clona
Vstavané spodné osvetlenie (LED)
Experimentálna sada Levenhuk K50
Návod na použitie a záručný list


									
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,