Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

MiDeer NÁLEPKY ŽELEZNIČNÉ ZÁKRUTY 4KS

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(1)Počet hvězdiček je 5 z 5
2,17 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
MiDeer

Detské samolepky v tvare zákrut na stavbu železnice. Papierová nálepka sa ľahko nalepí aj odlepí. Vhodné kombinovať so sadou nálepiek. Viac

Kód produktu: MD4027 EAN: 6936352540274 Doprava a platba

PODROBNÝ POPIS

Si vláčikomil a rád sa hráš s vlakmi? Potom máme pre Teba set, vďaka ktorému budú mať tvoje autá a vláčiky po čom jazdiť. A nepotrebuješ na to žiadnu stavebnicu alebo dráhu.

V balení sú celkom 4ks zákrut rôznych oblúkov. Stačí si vzať samolepku a môžeš si na zemi vytvoriť vlastnú dopravu podľa ľubovôle. Pre stavbu je nutné mať aj ďalšie diely, a to z ponuky Lepiaci set na výstavbu Dopravy. Samolepka je na jednorazové použitie. Samolepku je vhodné použiť na vhodný podklad ako je linoleum, parkety atď.

Rozmery balenia: 21 cm x 24 cm x 0,3 cm.

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Parametre
Rozmery 21 cm x 24 cm x 0,3 cm
Odporúčaný vek výrobcu od 3 let
Číslo položky MD4027
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,