Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

MiDeer NÁLEPKA ŽELEZNICA V ROLE 5X500CM

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(1)Počet hvězdiček je 5 z 5
2,77 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
MiDeer

Detská nálepka na stavbu železnice. Papierová nálepka sa ľahko nalepí aj odlepí. Vhodné na kombináciu so zákrutami alebo sadou nálepiek Viac

Kód produktu: MD4026 EAN: 6936352540267 Doprava a platba

PODROBNÝ POPIS

Si vláčikomil a rád sa hráš s vlakmi? Potom máme pre Teba set, vďaka ktorému budú mať tvoje autá a vláčiky po čom jazdiť. A nepotrebuješ na to žiadnu stavebnicu alebo dráhu.

Stačí si vziať samolepku a môžeš si na zemi vytvoriť vlastnú dopravu podľa ľubovôle. Samolepka je široká 4,8 cm a celková dĺžka je 5 m. Na stavbu vrátane zákrut je nutné mať aj ďalšie diely a to z ponuky Lepiaci set pre výstavbu Dopravy. Samolepka je na jednorazové použitie. Samolepku je vhodné použiť na vhodný podklad ako je linoleum, parkety atď.

Rozmery balenia: priemer 4,5 cm a výška 5 cm.

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Parametre
Rozmery 4,5 x 5 cm
Číslo položky MD4026
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,