Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

MiDeer KARTY NA JOGU

11,63 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
MiDeer

YOGI je hra, vďaka ktorej môžete Vaše deti zoznámiť s jogou. Prostredníctvom jogy sa deti naučia poznávať svoje telo a lepšie si uvedomia jeho časti. Je dokázané, že detská joga dokáže zlepšiť kvalitu spánku, rozvíja koncentráciu a sústredenie. Napomáha k zlepšeniu rovnováhy a pružnosti tela. Viac

Kód produktu: MD2034 EAN: 6936352520344 Doprava a platba

Balenie hry YOGI obsahuje celkom 20 kartičiek s ilustráciami, ktoré vyobrazujú jednotlivé cvičebné pozície, ďalších 20 kartičiek popisuje, ako má byť daná poloha vykonaná. Obsahom balenia sú ďalej dve kocky a samolepky s jednotlivými jogovými pozíciami. Hru je možné hrať niekoľkými spôsobmi.

1) Hracia kocka

Vyberte s deťmi z priložených samolepiek jogové pozície, ktoré si dieťa chce zacvičiť a tie spoločne nalepte na hraciu kocku. Jeden hráč následne hodí kockou a druhý pozíciu predvádza. Pokiaľ hráč predvedie pozíciu chybne, vypadáva. Hra je ukončená vo chvíli, keď zostáva iba jeden hráč. Pozor: pozícia netopiera a slimáka môže byť vykonaná iba deťmi staršími ako 8 rokov!

2) Pozdrav slnku

Naučte deti pozdrav slnku😊 Vyberte nasledujúce karty: slon, žaba, pes, mačka, had a lotosový kvet. Kartičky rozložte deťom na podlahu, spoločne sa vzpriamene postavte a 3x sa nadýchnite. Pozície predveďte v nasledovnom poradí: slon-žaba-pes-mačka-had. Po pozícii hada pokračujte v opačnom poradí: mačka-pes-žaba-slon. Nakoniec sa postavte do vzpriamenej polohy. Sekvenciu opakujte podľa svojho uváženia. Cvičenie zakončite relaxáciou v pozícii lotosového kvetu.

3) Hra na naháňačku

Z balíčka vyberte pozíciu psa, slimáka, netopiera a slona. Nebudú počas hry používané. Zo zvyšného balíčka nechajte deťom vybrať jednu pozíciu, ktorá sa stane „ich“ pozíciou, ktorú si musí zapamätať. Vyberte prvého hráča, ktorý bude chytať ostatných a začnite hru. Pokiaľ bežiaci hráč náhle prejde do svojej pozície, nemôže byť chytený. Hráč, ktorého chytač chytí a nestihne predviesť svoju pozíciu, sa stáva novým chytačom.

4) Toto som ja

Ilustrované kartičky, na ktorých nájdete zvieratká, rozložte na zem s dostatočnými medzerami obrázkom dole. Potom si postavte s dieťaťom pred kartičku, kartičku otočte a predveďte pozíciu, ktorá je na obrázku. Potom nájdite na kartičke zvieratko a k druhej kartičke sa premiestnite jeho pohyby. Napr. pokiaľ v obrázku nájdu deti žabku, musia k ďalšej kartičke doskákať. Hra končí otočením poslednej kartičky.

Rozmery balenia: 20 cm x 14 cm x 4 cm.

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Parametre
Rozmery 20 cm x 14 cm x 4 cm
Odporúčaný vek výrobcu od 3 let
Číslo položky MD2034
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,