Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

melii OPAKOVATEĽNE POUŽITEĽNÉ Vrecúška NA DESAČINU - 6KS

9,59 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks

S opakovateľne použiteľnými vreckami na desiatu kanadskej značky Melii nebudete už nikdy potrebovať plastové vrecká na jedno použitie. Vrecká v dizajne zvieratiek nielen skvele vyzerajú, ale vďaka zipsovému nepriepustnému zatváraniu udržia jedlo dlhšie čerstvé. Zabaliť môžete obľúbené jedlo ako sendvič, ovocie, zeleninu či sušienky.Sada 6 sáčkov so zvieracími motívmi - Buldoček, Mačka, Levíček, Panda, Medveď a Žralok vám umožní mať obľúbenú desiatu napríklad aj pre celú rodinu kedykoľvek po ruke, či už ste v škole, prírode alebo na cestách. Vrecká môžete jednoducho umyť a používať znova a znova.Vhodné pre deti od 3 rokov.roztomilý dizajn zvieratiek
umývateľné a znovupoužiteľné
pomáha redukovať jednorazové vrecká
ľahké otváranie
dvojitý zips zaistí pevné uzavretie a uchovanie čerstvosti potravín


Materiál: PEVA

Vyrobené bez použitia BPA, ftalátov, olova a PVC

Rozmery: 22 x 18 x 0,7 cm

Váha: 75 g (6x 12,5 g)Údržba: Produkty pred prvým aj každým použitím rozdeľte na jednotlivé komponenty a umyte vo vode s jemným prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad. Nepoužívajte abrazívne umývacie prostriedky, hubky či drôtenky, ktoré môžu produkt poškodiť. Neumývajte v umývačke riadu.

UPOZORNENIE: Niektoré potraviny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť produktu a nie je dôvodom na reklamáciu. Pred každým použitím výrobok skontrolujte a pri prvých známkach poškodenia vyhoďte! Nepatrí do mikrovlnnej rúry.

Výrobca: meliiKód produktu: 17000 EAN: 790693170004 Doprava a platba

Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,