Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

MEGAslizoun Sada na výrobu slizu XL - tyrkysová

20,03 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks

Súprava na výrobu slizu s Megaslizounom v krásnom darčekovom balení. BEZ MIKROPLASTOV! S touto sadou vyrobíte 750 ml tyrkysového slizu s vôňou melónu. Sliz skvele funguje proti stresu. Výroba slizu podporuje fantáziu, rozvoj jemnej motoriky a zmyslového vnímania. Bezpečné, nezávadné, netoxické! Viac

Výrobca: MEGAKód produktu: P02398 EAN: 8591140920225 Doprava a platba

S touto sadou vyrobíte 750 ml tyrkysového slizu s vôňou melónu. BEZ MIKROPLASTOV!

Súprava obsahuje:
500 ml tyrkysového lepidla s vôňou melónu
250 ml aktivátora
3 g tyrkysových minerálnych mikroguličiek
odmerku a špachtličku
misku s uzáverom na ukladanie slizu
darček od Megaslizouna (prekvapenie)
nádherný darčekový box


Prečo je hranie so slizom skvelé a u detí je potrebné ho podporovať?
Výroba slizu podporuje detskú fantáziu a kreativitu.
Hranie so slizom má blahodarné účinky a podporuje rozvoj jemnej motoriky a zmyslového vnímania.
Prečo si vybrať na zlizovanie Megaslizouna?
Ponúkame produkty bezpečné a netoxické produkty tej najvyššej kvality! Megaslizoun spĺňa požiadavky na hračky podľa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES a je v zhode s harmonizovanými normami na bezpečnosť hračiek nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1907/2006 (REACH). Produkty sú vyrobené na báze vody, takže sa nemusíte báť mastných škvŕn a zničeného oblečenia.
Na trhu od roku 2018.
Zápisy v Českej knihe rekordov.
Spolupráca s najznámejšími Youtubermi.
Postup výroby:

Do misky nalejte trochu slizového lepidla. Aktivátor pridávajte za stáleho miešania po kvapkách, kým nie ste s hustotou a lepivosťou slizu spokojní (čím viac aktivátora, tým tuhší sliz). Sliz nazdobte podľa vlastnej fantázie trblietkami a guličkami. Odporúčame sliz nechať trochu lepivejšie a nechať ho v miske na 2 dni odležať, potom bude dokonalý.

TIP:

Keďže sa jedná o takzvaný water slime, začne sliz postupom času tuhnúť a trhať sa. Nie je to na závadu! Znamená to, že sa z neho vyparuje voda. Vlož tuhého Megaslizouna na pár sekúnd do horúceho vodného kúpeľa. Vzniknutú hmotu spracuj ako cesto. Sliz sa krásne obnoví a môžeš sa s ním hrať ďalej. Uchovávaj Megaslizouna v uzavretej nádobe ďalej od kúrenia!

Upozornenie:
Nevhodné pre deti mladšie ako 3 roky. Nebezpečenstvo prehltnutia malých častíc, vdýchnutie, udusenie. Nie je určené na konzumáciu. Nepožívať. Pri požití: Nevyvolávajte zvracanie - hrozí vdýchnutie žalúdočného obsahu a dusenie. Vypláchnite ústa vodou a dajte vypiť 1-2 dl vody. Postihnutú osobu udržujte v pokoji. Zabráňte kontaktu s pokožkou. V prípade kontaktu s pokožkou umyte veľkým množstvom vody. Vyhnite sa očnému kontaktu. Pri zasiahnutí očí: Otvorené oči okamžite vyplachujte studenou tečúcou vodou po dobu cca 15 minút. Nevyplachujte silným prúdom vody – hrozí poranenie rohovky. Uchovávajte mimo dosahu detí mladších ako 6 rokov. Môže zanechať škvrny. Obal nie je hračka. Používajte pod dozorom dospelej osoby. Obsahuje reakčnú zmes: 5-chlór-2-metylizotiazol-3(2H)-on [číslo ES 247-500-7] a 2-metylizotiazol-3(2H)-on [číslo ES 220-239-6] (3: 1). Môže vyvolať alergickú reakciu.

Odporúčaný vek: 6+
Vyrobené v EÚ.

Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,