Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

MEGApiesok 1 kg - fialový

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(1)Počet hvězdiček je 5 z 5
7,99 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks

Špeciálna piesková hmota, ktorá nevysychá a netvrdne. Viac

Výrobca: MEGAKód produktu: P01378 EAN: 8592023041112 Doprava a platba

MEGApiesok je vhodný na modelovanie, tvorenie a hranie. Ľahko sa tvaruje a hnete. Je dokonalou prísadou do slizu!

Táto hmota je známa aj pod názvom kinetický piesok. Ide o inovatívny materiál, ktorý je mäkučký a krásne tvarovateľný, ale pritom si zachováva svoju tvarovateľnosť a štruktúru. Jeho unikátne vlastnosti umožňujú vytvárať fascinujúce tvary, stavby a vzory. Keď do neho siahnete, budete prekvapení jeho schopnosťou sa prispôsobiť vašim pohybom.


Jedným z najväčších lákadiel kinetického piesku je jeho schopnosť zachytiť detaily a textúry. Pomocou rôznych nástrojov, ako sú formičky, hrabličky alebo dokonca len vaše ruky, môžete vytvárať rôzne tvary a reliéfy.

Hru s MEGApieskom budete milovať...je tak upokojujúce! Kinetický piesok je skvelým nástrojom na relaxáciu a upokojenie mysle. Ponorte svoje prsty do piesku a nechajte svoje myšlienky uniknúť do tvorivého sochárskeho procesu.


Jeho využitie je takmer neobmedzené. Deti sa s ním môžu hrať a rozvíjať svoju kreativitu aj jemnú motoriku. Dospelí môžu vytvárať umelecké diela alebo používať MEGApiesok ako relaxačný nástroj.


Tipy, triky a odporúčania:

Aby si výrobok zachoval svoje vlastnosti, vyhnite sa kontaktu s vodou. Nepoužívajte na miestach s vysokou vlhkosťou. Pokiaľ sa piesok dostane do kontaktu s vodou, nápojmi alebo inými vlhkými materiálmi, odstráňte časť piesku, ktorá bola kontaminovaná, inak môže dôjsť k zničeniu celého výrobku. Po dlhšom hraní sa môže piesok začať lepiť na ruky alebo ich ušpiniť; v takom prípade si dôkladne umyte a osušte ruky a až potom pokračujte v hre.

UPOZORNENIE:

Nevhodné pre deti do 3 rokov. Nebezpečenstvo udusenia. Obsahuje malé časti. Používať iba pod dohľadom dospelej osoby. Nie je určené na konzumáciu. PRI POŽITÍ: Vypláchnite ústa. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ ich možno vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte poruke obal alebo štítok výrobku. Po použití si dôkladne umyte ruky. Obal nie je hračka.

Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,