Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

Upresnite výber produktu
Varianta neexistuje

10,39 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks

Hravá a kreatívna pena. Textúra peny je pevná, tvarovateľná, príjemná na dotyk a každé kúpanie premení na zábavné vodné radovánky. Pena je krásne tuhá a na vzduchu veľmi dlho vydrží. Môžete s ňou maľovať a vytvárať rôzne obrázky a výtvory. Je skvelá do slizu! Pena nelepí, nezanecháva mastný film a má zvláčňujúce účinky. Viac

Výrobca: MEGAKód produktu: P02393 EAN: 5901087035013 Doprava a platba

Prvá pena na ruky, na hranie aj do kúpeľa – skvelá zábava na každý deň!


Starostlivosť o pokožku rúk! Pena zvlhčuje a má zvláčňujúce účinky. Nezanecháva mastný film, nelepí.
Zábava do vane! Textúra peny je pevná, tvarovateľná, príjemná na dotyk a každé kúpanie premení na zábavné vodné radovánky. Rozmanité farby našej peny naštartujú kreativitu a postarajú sa o nekončiacu zábavu. Obyčajný kúpeľ sa v okamihu zmení na vzrušujúce dobrodružstvo.
Hravá a kreatívna pena! Pena je krásne tuhá a na vzduchu veľmi dlho vydrží. Môžete s ňou maľovať, vytvárať rôzne obrázky a výtvory, je vhodná na najrôznejšie kanadské žartíky. Ideálne aj na farbenie pokožky - potrebujete zo seba urobiť na karneval šmolku? Natrite sa penou a nechajte zaschnúť a budete celý modrí! V sprche potom samozrejme všetku farbu rýchlo odstránite.

Z fľaše vyfúkate 12 litrov kreatívnej peny!!


Dermatologicky testovaný produkt!
Použitie:
Fľašu pretrepte. Na ruku vytlačte malé množstvo peny. Hrajte sa, modelujte, pomaľujte vaňu alebo akýkoľvek umývateľný povrch.

Dátum spotreby:
36 mesiacov od dátumu výroby. Dátum výroby (vytlačené na obale) je tiež číslom šarže.


Varovanie:
Horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi zapálenia. Zákaz fajčenia. Nestriekajte do otvoreného ohňa alebo iných zdrojov zapálenia. Neprepichujte alebo nespaľujte ani po použití. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplote presahujúcej 50 °C/122 °F.

Objem: 200 ml = 12 litrov vyfúknutej peny na hranie
Odporúčaný vek: 6+
Vyrobené v EÚ.

Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,