Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

MEGAbublina + veľký krúžok

9,19 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks

Mega bublifuk na tvorenie mega bublín!
Milujete bubliny, ale klasický bublifuk vám už nestačí? Vyskúšajte náš mega bublifuk - skvelú sadu na tvorenie mega bublín! Tento set obsahuje všetko, čo potrebujete na fúkanie a tvorenie veľkých bublín. Môžete sa tešiť na veľké bubliny a nemusíte sa báť ani rôznych bublinových tričiek a kúziel. Oceníte aj fakt, že bublifuk nerobí škvrny na oblečení ani nábytku, môžete ho teda použiť aj doma. Je bezpečný, nezávadný a spĺňa európsku normu bezpečnosti hračiek.

Súprava obsahuje:
• bublifuk Megabublina 1l
• plastový krúžok
• tanierik na naliatie bublifukovej kvapaliny

Megabublina je na trhu už od roku 2011, s bublinami máme 4 zápisy v Guinnesovej knihe rekordov, v roku 2018 sme získali krásne 3. miesto v prestížnej súťaži Hračka roku. Garantom značky je profesionálny bublinár Matěj Kodeš, držiteľ mnohých svetových rekordov s mydlovými bublinami. Viac

Výrobca: MEGAKód produktu: P02401 EAN: 5907731336505 Doprava a platba

Napokon je tu bublifuk, ktorý funguje a na ktorý sa môžete spoľahnúť!
Garancia kvality: za kvalitou našich produktov si stojíme. Preto môžeme garantovať 100% funkčnosť našich produktov a tým pádom aj Vašu spokojnosť. Pokiaľ máte pocit, že niečo nie je v úplnom poriadku, kontaktujte nás a všetko obratom vyriešime.
Žiadne škvrny: na podlahe, nábytku, ale hlavne na oblečení (ani na svadobných šatách!)
Bezpečný, nezávadný, netoxický a stabilný produkt: spĺňa požiadavky na hračky podľa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES, je v zhode s harmonizovanými normami na bezpečnosť hračiek nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1907/2006 (REACH)
Všestranné a univerzálne využitie: bublifuk je vhodný aj ako univerzálna náhradná náplň do klasických malých, automatických, alebo svadobných bublifukov.

Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,