Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

MEGAbublina - Bublifuk na veľké bubliny1L

5,98 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks

MEGA bublifuk! Hľadáš originálnu zábavu? Kúp si bublifuk na veľké bubliny a ohrom nekonečne dlhými bublinami. Hračka roka! Žiadne škvrny - bezpečný - nezávadný - netoxický. Vhodný aj ako náhradná náplň do automatických aj svadobných bublifukov. Viac

Výrobca: MEGAKód produktu: P02404 EAN: 8592021010721 Doprava a platba

Bublifuk na veľké bubliny - MEGAbublina 1 l

Najlepší bublifuk! S naším bublifukom každý hravo vytvorí bubliny nevídaných rozmerov a nemusíš sa báť ani rôznych bublinových tríčkov a kúziel. Oceníš aj fakt, že nerobí škvrny na oblečení ani nábytku a môžeš ho teda použiť aj doma. Je bezpečný, nezávadný a spĺňa európsku normu bezpečnosti hračiek.

Všestranné a univerzálne využitie: Bublifuk je vhodný aj ako univerzálna náhradná náplň do klasických malých, automatických, alebo svadobných bublifukov.

Megabublina je na trhu už od roku 2011, s bublinami máme 4 zápisy v Guinnesovej knihe rekordov, v roku 2018 sme získali krásne 3. miesto v prestížnej súťaži Hračka roku. Garantom značky je profesionálny Bublinár Matej Kodeš, držiteľ mnohých svetových rekordov s mydlovými bublinami.

Napokon je tu bublifuk, ktorý funguje a na ktorý sa môžeš spoľahnúť!
Garancia kvality: za kvalitou našich produktov si stojíme. Preto môžeme garantovať 100% funkčnosť našich produktov a tým pádom aj Tvoju spokojnosť. Pokiaľ máš pocit, že niečo nie je v úplnom poriadku, kontaktuj nás a všetko obratom vyriešime.
Žiadne škvrny: na podlahe, nábytku, ale hlavne na oblečení (ani na svadobných šatách!)
Bezpečný, nezávadný, netoxický a stabilný produkt: spĺňa požiadavky na hračky podľa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES, je v zhode s harmonizovanými normami na bezpečnosť hračiek nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1907/2006 (REACH)
Univerzálne využitie: bublifuk Megabublina môžete samozrejme použiť aj ako náhradnú náplň do všetkých bublifukov aj bublifukových hračiek. Skvele funguje aj pri tvorení malých bublín, možno teda použiť ako náhradnú náplň do klasických malých fúkacích bublifukov, automatických hračiek na batérie, alebo svadobných bublifukov.

Vek: 3+
Objem: 1 l
Krajina pôvodu: EÚ

Použitie:

Pred použitím odporúčame kvapalinu mierne premiešať. Bublifuk nalejte do čistej nádoby – nerieďte. Na tvorenie mega bublín používajte naše šnúrky. Ponorte šnúrku do roztoku, zdvihnite nad misku a prebytočnú kvapalinu nechajte odkvapkať. Tvorte bubliny mávaním, fúkaním, či pomocou vetra. Šľahanie kvapaliny a jej napenenie je nežiaduce, bublifuk nebude tak dobre fungovať. Skladujte pri izbovej teplote. Odporúčame spotrebovať do dvanástich mesiacov od otvorenia. Pri teplote pod 10 °C môže bublinová kvapalina strácať svoje chemické vlastnosti. Bublifuk nesmie premrznúť a nemal by stáť dlho na priamom slnku.

Varovanie:

Nevhodné pre deti do 3 rokov. Nebezpečenstvo udusenia tekutinou. Nekonzumujte roztok na výrobu bublín. Počas používania je vyžadovaný dohľad dospelých. Obal nie je hračka. Zabráňte kontaktu s očami. Skladujte mimo dosahu detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte poruke obal alebo štítok výrobku. PRI POŽITÍ: Vypláchnite ústa. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. PRI STYKU S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ ich možno vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak sa necítite dobre, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Obsahuje reakčnú zmes: 5-chlór-2-metylizotiazol-3(2H)-on [číslo ES 247-500-7] a 2-metylizotiazol-3(2H)-on [číslo ES 220-239-6] (3: 1) – bežný kozmetický konzervant. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,