Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

MEGA Veľká šnúrka

5,98 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks

Veľká šnúrka na tvorenie mega bublín
Špeciálne náčinie na tvorenie obrých mega bublín. Super nástroj na vytváranie obrích bublín dlhých aj niekoľko metrov. Tie najväčšie bubliny hravo zvládnu vytvoriť deti aj dospelí. Vhodné na tvorenie bublín mávaním a pomocou vetra. Používajte s bublifukom Megabublina. Náčinie je špeciálne navrhnuté tak, aby nasalo čo najviac tekutiny a tú potom v sebe čo najdlhšie udržalo. Táto vlastnosť je dôležitá ako pre vytvorenie čo najväčšej bubliny, tak aj pre celkovú menšiu spotrebu kvapaliny počas hry. Viac

Výrobca: MEGAKód produktu: P02399 EAN: 5907731336048 Doprava a platba

Fotografia produktu je iba orientačná. Farbu produktu nie je možné vybrať, ďakujeme za pochopenie.

Použitie:
Náčinie ponorte do bublifuku na veľké bubliny, po namočení nechajte odkvapkať. Mávaním, fúkaním, či pomocou vetra tvorte bubliny. Bublifuk nesmiete napeniť, náčinie stačí iba namočiť. Šľahanie kvapaliny a jej napenenie je nežiaduce, bublifuk nebude tak dobre fungovať. Vzniknutú penu teda odstráňte. Po použití odporúčame náčinie opláchnuť čistou vodou.

Upozornenie:
Nevhodné pre deti mladšie ako 3 roky. Obal nie je hračka. Nebezpečenstvo udusenia! Počas používania je vyžadovaný dohľad dospelých.

Dĺžka rukoväte: cca 45 cm
Vek: 3+
Vyrobené v EÚ

Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,