Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

Me&Mine Hra preberanie povrázkov

10,84 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Me&Mine

Tradičnú hru s povrázkami (Cat's Cradle), odovzdávanú z generácie na generáciu, u nás viac poznáme pod pojmom Preberanie povrázkov. Sada obsahuje 2 metre povrázku vo fluorescenčných farbách, látkové vrecko a návod na niekoľko základných figúr a hier. Hra s povrázkami zlepšuje manuálnu psychomotoriku, vizuálnu pamäť a tvorivosť. Viac

Kód produktu: CUERDPAST EAN: 703980784952 Doprava a platba

Navrhnuté a vyrobené ručne v Barcelone.
Obal je recyklovaný a recyklovateľný materiál.

Klasika medzi klasikou, pre zábavu osamote alebo v spoločnosti.

Nevhodné pre deti do 3 rokov.

Odborníci tvrdia, že aj v klasickom Grécku a starovekom Ríme bolo vyrábanie povrazových figúrok obľúbenou zábavou, aj keď sa zdá, že pôvod tejto hry siaha oveľa ďalej, na východ. Vieme tiež, že v niektorých kultúrach sa používal na vysvetlenie legiend alebo tradícií, alebo bol dokonca zapojený do rituálov a kozmologických teórií.

V našej sade nájdete ilustrovaný návod, ako krok za krokom postaviť základné figúrky pre začiatočníkov. Akonáhle si tieto figúry osvojíte, sme si istí, že budete dychtivo ovládať mnoho ďalších; možno si dokonca vytvoríte vlastné figúrky a pomenujete ich. Nakoniec je to hra, ktorá spája kreativitu s jemnou motorikou a umožňuje nám stať sa inžiniermi fantastických štruktúr.

Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,