Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

Me&Mine Drevené jojo - Farba: ružová

Upresnite výber produktu
Varianta neexistuje

7,62 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Me&Mine

Ďalšia skvelá klasická hračka. Funguje jednoducho, pri prvom použití sú užitočné niektoré tipy. Napríklad správne držanie joja v ruke a držanie zápästia tak, aby sa pohybovalo dole a znova hore. Toto cvičenie umožňuje deťom aj dospelým zlepšiť manuálnu zručnosť. Od základného pohybu joja hore a dole po lane až po asimilačné triky a kaskadérske kúsky. V každom prípade je zvládnutie dreveného joja len otázkou cviku. Viac

Kód produktu: YYPAST-RUZ EAN: 703980784105 Doprava a platba

Jedná sa o tradičnú a udržateľnú drevenú hračku, ktorá stimuluje motorickú inteligenciu, koordináciu, presnosť a vytrvalosť.

Je to tiež dokonalý nástroj na odovzdávanie skúseností medzi deťmi a dospelými.

Jojo z bukového dreva v 6 pastelových farbách.
Má 55 cm v priemere.
Remeselná výroba.
Nevhodné pre deti do 3 rokov.

Toto yoyo je vyrobené z bukového dreva od certifikovaných dodávateľov PEFC (Program pre udržateľné lesníctvo) a je ručne maľované ekologickou farbou.
Spĺňa bezpečnostné predpisy pre hračky: EN 71-1: 2014 + A1: 2018. EN 71-2: 2011 + A1: 2014

Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,