Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

Mámy v rejži - Vodný kineťáček

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(1)Počet hvězdiček je 5 z 5
Upresnite výber produktu
Varianta neexistuje

11,23 € s DPH
ks
Mámy v rejži

Kinetický piesok je obľúbeným zmyslovým materiálom ako u detí, tak u dospelých. Tento kineťáček je veľmi špecifický a to tým, že si s ním môžete tvoriť vo vode. On sa totiž nerozsype a drží pri sebe. Je s ním naozaj veľká zábava a aj relax! Viac

Kód produktu: MVR825 Doprava a platba

Balenie obsahuje: 500 g špeciálneho kinetického piesku. Balené v praktickej dóze, ktorú si deti ponesú všade so sebou.

Kineťáček máme v niekoľkých rôznych farbách. Každá farba má rovnaké vlastnosti. 

Vodný kineťáčik je tuhší a hrubší ako klasický kineťáčik. Na tvorenie je ako niečo medzi modelínou a pieskom. Dá sa s ním hrať aj vo vode, takže perfektný kamarát na letné mokré aktivity. Nelepí sa na ruky a nelepí sa na nich. Nezanecháva neporiadok a nefarbí.

Netoxický, zdravotne nezávadný.

Použitie: kineťáčik dajte do nádoby, prilejte vlažnú vodu. Po použití rozprestrite piesok do tenkej vrstvy a nechajte poriadne preschnúť. Piesok niekoľkokrát otočte, nech je riadne vysušený. Neukladajte do dózy, keď nie je úplne vysušený, mohol by splesnivieť. Na vzduchu nevysychá.

Certifikácia EN-71 a CE. Certifikovaná hračka pre deti od 3 rokov.

Zloženie: silika, parafín, silikónový olej, farbivo

Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,