Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

Mámy v rejži - Pavučinkový kineťáček - Farba: ružová

Upresnite výber produktu
Varianta neexistuje

10,86 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Mámy v rejži

Pavučinkový kineťáčik môžete natiahnuť do dĺžky až niekoľko metrov, pozerať sa cez neho ako cez pavučinu, strihať, váľať, gúľať, robiť bábovky, tvoriť rôzne malé svety a relaxovať. Viac

Kód produktu: MVR459/RUZ2 Doprava a platba

Tento kineťáčik je raz viac ako sliz, raz ako pavučina, raz sa sype ako klasický piesok.

Balenie obsahuje: 500g špeciálneho kinetického piesku. Balené v praktickej dóze, ktorú si deti ponesú všade so sebou.

Kineťáčik, keď sa poriadne prepojí, tiahne sa až niekoľko metrov. Keď ho necháte dlhšie na suchu, viac sa sype, dajú sa robiť bábovky. Keď ho zase premnete a pospájate rukami, opäť drží vcelku.

Netoxický, zdravotne nezávadný, plastický, na základe včelieho vosku. Môže priľovať na rukách, môže ľahko farbiť, pôsobí lepkavým dojmom.

UPOZORNENIE: Zelený a modrý kineťáčik môže farbiť ruky, ktoré je možné ľahko umyť mydlom. Môžu zafarbiť aj podložku, preto je vhodné najskôr vyskúšať, ako je možné umyť.

Certifikácia EN-71 a CE. Certifikovaná hračka pre deti od 3 rokov.

Zloženie: silika, parafín, silikónový olej, potravinárske farbivo.

Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,