Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

Mámy v rejži - Kineťáčková dóza Jednorožec

20,27 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Mámy v rejži

Kinetický piesok je obľúbeným zmyslovým materiálom ako u detí, tak u dospelých. Táto dóza navyše obsahuje hračky, ktoré robia hru zaujímavejšou. Jednorožec je obľúbená téma predovšetkým u dievčatiek, takže s ňou málokedy siahnete vedľa. Viac

Kód produktu: MVR1543 Doprava a platba

Dóza obsahuje:

500 g pavučinkového kinetického piesku (2 farby)

figúrka jednorožca 2 ks

dekorácia dúha

dekorácie hviezda

jednorožčí roh

diamant/kryštál 6 ks

Balené v praktickej dóze, ktorú si deti ponesú všade so sebou.

Ku kineťáčiku odporúčame dokúpiť živicové doplnky, tvorivé valčeky či vykrajovače. Veľmi pekne sa do neho obtlačkávajú vzorované valiace tyčky či kocky.

Kineťáčik, keď sa poriadne prepojí, tiahne sa až niekoľko metrov. Keď ho necháte dlhšie na suchu, viac sa sype, dajú sa robiť bábovky. Keď ho zase premnete a pospájate rukami, opäť drží vcelku.

Netoxický, zdravotne nezávadný, plastický, na základe včelieho vosku. Môže priľovať na rukách, môže ľahko farbiť, pôsobí lepkavým dojmom.

Certifikácia EN-71 a CE. Zloženie: silika, parafín, organický silikónový olej, farbivo.

Certifikovaná hračka pre deti od 3 rokov. Obsahuje malé časti, riziko vdýchnutia.

Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,