Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

Mámy v rejži - Hmyzia dóza

25,36 € s DPH
Nie je skladom Sledovat dostupnost
Mámy v rejži

V jednej dóze všetko pripravené na zoznamovanie sa s jarnými drobnými zvieratkami. Deti si obľúbia jednotlivé figúrky, budú si tvoriť farebné motýliky a čuchať ku kvetinkám, ktoré ovonila naša skvelá domáca modelína. K dóze odporúčame prikúpiť hmyzí valček, obtlačávaciu jarnú kocku či jarné vykrajovače. Viac

Kód produktu: MVR789 Doprava a platba

Obsah dózy:

modelína zelená s konfetami a trblietkami 250g
modelína mix s trblietkami 250g
motýľ 2ks
lienka
vtáčik
vážka
včielka
motýlik
živicová húsenica
kvetina 2ks
kvetinka 3ks
diamant 6ks

Nevhodné pre deti do 3 rokov, obsahuje drobné časti.


Certifikovaná hračka.

Pred otvorením skladujte v chladničke. Mamolíny nie sú určené na skladovanie. Po hraní opäť vráťte Mamolínu do dózy. Uloženie bez komponentov znižuje pravdepodobnosť plesní.

Naša domáca modelína premenená na dinosaurú, vesmírnu, včeliu av mnoho ďalších. Mamolínová dóza obsahuje veľké množstvo mamolíny a množstvo doplnkov, aby sa deti mohli rozvíjať v danej tematike. Vďaka Mamolínovým dózam si deti rozšíria slovnú zásobu, zlepšia jemnú motoriku, oddýchnu si a rozvinú kreativitu. A vy budete s úžasom sledovať, ako sa ponárajú do svojho sveta fantázie. Pre dlhšiu výdrž mamolíny ju udržujte uzavretú v dóze bez doplnkov.

Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,