Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

Ludattica - Hra pre najmenších - Včelí tanček

26,09 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks

Krásna edukatívna hračka od talianskej značky Ludattica je úžasná svojim nápaditým spracovaním a pekným elegantným balením, ktoré je ideálne ako darček pre malých hráčov. Tanec včielok je jednoduchá hra, pomocou ktorej sa spoznávajú farby, učia sa o udržateľnosti a hráči spoznajú bláznivý včelí tanec. V tejto hre sa spolupracuje a vyhrávajú všetci, keď sa podarí dostavať úľ. Hra je uložená v pevnej krásnej krabičke, je vhodná pre deti od 3 rokov. Viac

Výrobca: OstatníKód produktu: 22945 EAN: 8057158622945 Doprava a platba

Spoločenská hra pre najmenších – Ludattica – Včelí tanček rozvíja zmysel pre hru, spoluprácu, nabodobovanie, učenie sa o udržateľnosti, fantázii a logické myslenie. Krásna edukatívna hračka od talianskej značky Ludattica je úžasná svojim nápaditým spracovaním a pekným elegantným balením, ktoré je ideálne ako darček pre malých hráčov.

Rozmer balenia: 34 x 27,5 x 8 cm.

Agenda 2030 pre udržateľný rozvoj je akčný program pre ľudí (17 cieľov na obdobie 2015-2030), planétu a prosperitu, ktorý vypracovali členské štáty OSN a schválilo Valné zhromaždenie OSN. V rámci Agendy 2030 Ludattica vytvorila štyri rodinné doskové hry, ktoré hravou, zábavnou a podnetnou formou priblížia najmenším veľmi dôležité témy súčasnosti a budúcnosti. Deti budú vedené k tomu, aby si kládli otázky a prostredníctvom hry objavovali význam a dôležitosť udržateľnosti.

Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,