Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

Learning Resources Súprava na rozvoj jemnej motoriky 24 ks

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(2)Počet hvězdiček je 5 z 5
58,57 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Learning Resources

Táto sada na rozvoj jemnej motoriky je vhodná pre všetky aktívne deti, ktoré začínajú objavovať svet okolo seba. S touto sadou zažijú určite veľa zábavy a zároveň precvičia jemnú motoriku, ktorá sa im bude hodiť v každodennom živote. Viac

Kód produktu: LER5551 EAN: 765023055511 Doprava a platba

V sade sú obsiahnuté:

- pinzeta - špeciálna aligátorská pinzeta je určená na triedenie a prenášanie malých vecí. Deti tak pochopia úchop a pripravia sa na neskoršie držanie ceruzky.

- lopatky (naberačky) - praktické lopatky sú ideálne na rozvíjanie sily v rukách. Otvory v lopatkách zároveň umožňujú naberať napríklad vodu a zároveň ju vylievať. Deti si tak posilnia svaly, ktoré budú potrebovať na strihanie.

- kvapkadlo - zatočené kvapkadlá sú ideálne na rozvíjanie sily v prstoch.

- pinzety s lopatičkami - špeciálne pinzety vhodné na zber a stlačenie malých predmetov. Posilňujú úchop dieťaťa, to dvíha malé predmety medzi palcom a ukazovákom a posilňuje tak svaly, ktoré upotrebí pri písaní.

Parametre
Odporúčaný vek výrobcu od 3 let
Číslo položky LER5551
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,