Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

Learning Resources Obojstranné magnety - ľudské telo

39,84 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Learning Resources

Ľudské telo - magnetický model Jednoduchý model ľudského tela, zložený z magnetických častí (ideálne na magnetickú tabuľu). Dva detaily vedľa seba: kostrový systém na jednej strane a hlavné orgány a svalové skupiny na strane druhej! Realistické detaily sa kombinujú a vytvárajú telo cca 90 cm vysoké. Skvelé na demonštračné účely celej triede alebo malým skupinám. Obsah súpravy: 17 ks magnetických častí ľudského tela - Lebka, - Telo (4 ks), - Ramená (2 ks), - Predlaktia (2 ks), - Ruky (2 ks), - Stehná (2 ks), - Nohy ( 2 ks), - Chodidlo (2 ks) Inštrukcie na údržbu Na magnety píšte suchou alebo umývateľnou fixkou. Otestujte fixku na okraji, aby ste sa uistili, že sa naozaj dá bez problémov zotrieť. Umývateľnú fixu utrite vlhkou handričkou. Nenechajte magnety napúšťať veľa vody, mohli by sa poškodiť. Neohýbajte magnety, pretože to znižuje ich účinnosť.

Kód produktu: LER6044 EAN: 765023060447 Doprava a platba

Parametre
Rozmery Dĺžka tela cca 90 cm.
Odporúčaný vek výrobcu od 5 let
Číslo položky LER6044
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,