Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

Kineťáčková dóza Koralový útes

22,13 € s DPH
Nie je skladom Sledovat dostupnost
Mámy v rejži

Kinetický piesok je obľúbeným zmyslovým materiálom ako u detí, tak u dospelých. Táto dóza navyše obsahuje hračky, ktoré robia hru zaujímavejšou. Dóza obsahuje hračky s morskou tematikou a vodný kineťáčik, ktorý urobí božie letné hranie. Viac

Kód produktu: MVR3277 Doprava a platba

Dóza obsahuje:

kinetický piesok vodný 500g - svetlo ružový a modrý
potápač
koral
ryba
morský koník
mušle s perlou
mušle
hviezdice
diamant

Balené v praktickej dóze, ktorú si deti ponesú všade so sebou.

Vodný kineťáčik je tuhší a hrubší ako klasický kineťáčik. Na tvorenie je ako niečo medzi modelínou a pieskom. Dá sa s ním hrať aj vo vode, takže perfektný kamarát na letné mokré aktivity. Nelepí sa na ruky a nelepí sa na nich. Nezanecháva neporiadok a nefarbí.

Použitie: kineťáčik dajte do nádoby, prilejte vodu. Po použití rozprestrite piesok do tenkej vrstvy a nechajte poriadne preschnúť. Piesok niekoľkokrát otočte, nech je riadne vysušený. Neukladajte do dózy, keď nie je úplne vysušený, mohol by splesnivieť. Na vzduchu nevysychá.

Certifikácia EN-71 a CE. Certifikovaná hračka pre deti od 3 rokov.

Zloženie: silika, parafín, silikónový olej, farbivo.

Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,