Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

Jellystone Designs - SKLADACIA HRAČKA TRIBLOX, DÚHOVÁ

29,10 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Jellystone Designs

Tieto trojuholníkové bloky vyrobené z netoxického silikónu môžu používať najmenšie deti na stavanie, skladanie a učenie sa. V sade nájdete 9 blokov, pričom každý z nich obsahuje číslo a zodpovedajúci obrázok na druhej strane. Aj v neskoršom veku tak hračka ponúka ďalšie príležitosti na učenie. Jednotlivé bloky majú perfektný tvar a hmotnosť ideálny pre malé ručičky. Nechajte deti skúmať, zoraďovať, vyvažovať alebo stohovať. Bloky majú dotykové povrchy, ktoré je možné premačkávať.

Súčasťou balenia je aj látkový sáčok pre ľahké uchovávanie. Viac

Kód produktu: TBR EAN: 9343900006750 Doprava a platba

Odporúčaný vek: od 9 mesiacov

Rozmery: 18 cm x 18 cm x 18 cm (v zloženom stave), jednotlivé Triblox: 6 cm x 6 cm x 6 cm, Hĺbka 3,8 cm

Materiál: silikón

Váha produktu celkom: 468 gr

Súčasťou balenia je látkový sáčok, na uchovanie blokov.

 

Návod na údržbu: Možno čistiť pomocou sterilizátora, vložiť do umývačky riadu alebo umyť teplou mydlovou vodou

UPOZORNENIE: Po rozbalení obaly odstráňte z dosahu dieťaťa. Pred použitím výrobok očistite a pred každým použitím ho vždy skontrolujte, či nie je poškodené. Zatiahnite a otočte silikón vo všetkých smeroch, aby ste otestovali prípadné poškodenie a pri prvých známkach slabosti ho zlikvidujte. Nepoužívajte chemické čistiace prostriedky ani antibakteriálne prostriedky, pretože by mohli silikón poškodiť. Vrecko na uloženie blokov nie je hračka.

U detí so špeciálnymi potrebami použite prosím svoj vlastný úsudok o vhodnosti tohto produktu.

Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,