Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

Jellystone Designs - SILIKÓNOVÉ STOHOVACIE KELÍMKY, ZEMITÁ

27,36 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Jellystone Designs

Sada 5 skladacích kelímkov a piatich pokladov v podobe mincí. Tieto kelímky sú absolútnou nevyhnutnosťou pre každé zmyslové hranie. Preskúmajte s nimi morský život!

Deti si vďaka nim precvičia koordináciu ruka-oko a kreatívneho myslenia. Tégliky naskladajte na seba, vkladajte do seba, stohujte alebo do nich schovávajte predmety. Využijete ich aj na piesku pre tvorbu bábovičiek alebo pre hry s vodou. Nechajte deti prelievať, plávať ich na hladine, potápať či pozorovať prietok vody. Sú ľahké, ľahko zbaliteľné na cesty či na výlety k vode. Vyrobené z mäkkého silikónu a vhodné aj ako hryzátka.

Každý téglik obsahuje iný motív oceánskeho zvieraťa: veľryby, žraloka, korytnačky, chobotnice a kraba! Viac

Kód produktu: OSCE EAN: 9343900009201 Doprava a platba

Rozmery: 10.5 x 10.5 x 13.5cm

Odporúčaný vek: od 9 mesiacov

Materiál: netoxický silikón (bez BPA, ftalátov, PVC)

Váha produktu celkom: 248 g

 

Návod na údržbu: Možno čistiť pomocou sterilizátora, vložiť do umývačky riadu alebo umyť teplou mydlovou vodou.

UPOZORNENIE: Po rozbalení obaly odstráňte z dosahu dieťaťa. Pred použitím výrobok očistite a pred každým použitím ho vždy skontrolujte, či nie je poškodené. Vyskúšajte ťahom a krúžením silikón vo všetkých smeroch, aby ste otestovali prípadné poškodenie a pri prvých známkach poškodenia ho zlikvidujte. Nepoužívajte chemické čistiace prostriedky ani antibakteriálne prostriedky, pretože by mohli silikón poškodiť. Nikdy nedávajte hryzátko svojmu dieťaťu s pripojenou šnúrkou, pretože hrozí nebezpečenstvo uškrtenia.

U detí so špeciálnymi potrebami použite prosím svoj vlastný úsudok o vhodnosti tohto produktu.

Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,