Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

Jellystone Designs - SENZORICKÁ FĽAŠA, FUTBAL

19,67 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Jellystone Designs

Jedinečná senzorická plávajúca fľaša pre sústredenú a pokojnú hru. Viac

Kód produktu: CDBSC EAN: 9343900009812 Doprava a platba

Senzorické fľaše boli používané rodičmi, učiteľmi a terapeutmi, aby pomohli deťom samoregulovať dýchanie a zlepšiť ich sústredenie.

Unikátna senzorická fľaša značky Jellystone Designs podporuje v deťoch kreativitu, záujem o vec a koncentráciu. Je tak vhodná predovšetkým pre detské povahy, čo chvíľu neposedí.

A ako sa používa? Je to hračka :-)

Stačí pridať vodu a trochu umývacieho prostriedku a je pripravené! Vďaka tejto možnosti môžete znova naplniť a znovu použiť senzorickú fľašu pre nekonečné hodiny zábavy.

 

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Rozmery: 21 cm x 5 cm

Váha: 141 gr

Materiál: silikón, tritán

Neobsahuje BPA, ftaláty a PVC.

 

Údržba: Silikónové uzávery je možné čistiť pomocou sterilizátora, vkladať do umývačky riadu alebo umyť teplou mydlovou vodou. Obnovenie obsahu fľaštičky je na uváženie používateľa, odporúčame však každých pár mesiacov fľašu vyprázdniť a znovu naplniť.

UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Nebezpečenstvo vdýchnutia malých častí. Pri doplňovaní iným obsahom dávajte pozor na toxické látky.

U detí so špeciálnymi potrebami použite prosím svoj vlastný úsudok o vhodnosti tohto produktu.

Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,