Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

Jellystone Designs - NÁHRADNÁ NÁPLŇ DO SENZORICKEJ FĽAŠE, GLOW IN THE DARK

3,97 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Jellystone Designs

Náhradná náplň do senzorickej fľaše od značky Jellystone Designs vám navodí príjemnú a hravú náladu.

Doplňte a znovu použite svoju senzorickú fľašu s týmito jedinečnými náplňami s rôznymi témami. Náhradné balíčky sú dodávané s trblietkami a drobnými tvarmi pre vašich najmenších, aby si vytvorili svoju vlastnú senzorickú fľašu.

Senzorické fľaše sú skvelým pomocníkom pre rodičov, učiteľov a terapeutov, aby pomohli deťom upokojiť dýchanie, a tým zlepšiť ich sústredenie.Ako senzorickú fľašu naplniť?

Stačí pridať vodu a je to! Vďaka tejto možnosti môžete fľašu naplniť opätovne. Užijete si s ňou veľa zábavy a po čase ju môžete obmieňať podľa ľubovôle.Odporúčaný vek: od 3 rokovRozmery: 7 cm x 11 cm x 2 cm

Materiál: trblietky, polyester, umelý hodvábÚdržba: Znovunaplnenie fľaštičky je na uváženie kupujúceho, odporúčame však každých pár mesiacov fľašu vyprázdniť a znovu naplniť.

UPOZORNENIE: Výrobok nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Hrozí nebezpečenstvo vdýchnutia malých častí. Výrobok používajte pod dohľadom dospelej osoby. Pri doplňovaní fľaše iným obsahom buďte obozretní na toxické látky, a berte prosím do úvahy vplyv látok na životné prostredie.

Kód produktu: RCDBG EAN: 9343900008938 Doprava a platba

Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,