Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

Jellystone Designs - KÚSATKO SOB

10,03 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Jellystone Designs

Oslávte Vianoce vo veľkom štýle s novým silikónovým hryzátkom v tvare Soba od značky Jellystone Designs. Hryzátko je ideálnou pomôckou pri prerezávaní prvých zúbkov. Je vyrobené zo silikónu, ktorý je príjemne mäkký k ďasnám, a pomáha tak zmierniť bolesť z prvých zúbkov.Skvele padne do malých ručičiek a je zábavnou a kreatívnou alternatívou tradičných hryzátok!Odporúčaný vek: od 4 mesiacovRozmery: 10,4 cm × 6,4 cm × 0,8 cm

Materiál: silikón bez BPA a ftalátov

Váha produktu: 44 gÚdržba: Hryzátko je možné čistiť pomocou sterilizátora, vložiť do umývačky alebo umyť teplou mydlovou vodou.

UPOZORNENIE: Po rozbalení obaly odstráňte z dosahu dieťaťa. Pred použitím výrobok očistite a pred každým použitím ho vždy skontrolujte, či nie je poškodené. Vyskúšajte ťahom a krúžením silikón vo všetkých smeroch, aby ste otestovali prípadné poškodenie a pri prvých známkach poškodenia ho zlikvidujte. Nepoužívajte chemické čistiace prostriedky ani antibakteriálne prostriedky, pretože by mohli silikón poškodiť. Nikdy nedávajte hryzátko svojmu dieťaťu s pripojenou šnúrkou, pretože hrozí nebezpečenstvo uškrtenia.

U detí so špeciálnymi potrebami použite prosím svoj vlastný úsudok o vhodnosti tohto produktu.

Kód produktu: XRD EAN: 9343900008587 Doprava a platba

Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,