Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

Jellystone Designs - KÚSATKO RUŽOVÉ

11,64 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Jellystone Designs

Hryzátko Mesiac kombinuje hryzací krúžok z bukového dreva so štruktúrovaným silikónovým hryzacím krúžkom, ktorý zasiahne všetky správne boľavé miesta v malých ústach bábätka.

Odolné bukové drevo je ideálnym materiálom na žuvanie, pretože je prirodzene antibakteriálny a hladký povrch krúžku poskytuje bábätku dostatočnú pevnosť, aby prostredníctvom žuvania uľavilo od bolesti pri stresujúcom prerezávaní zúbkov.

Silikónový krúžok je vytvorený v jednej súvislej forme, aby zaistil najvyššie bezpečnostné štandardy pre vaše dieťa, keď skúma jedinečné tvary svojimi prstami a ústami. Viac

Kód produktu: MTBL EAN: 9343900003452 Doprava a platba

Odporúčaný vek: od 6 mesiacov

 

Rozmery: silikónový krúžok priemer 8,5 cm a drevený krúžok priemer 7 cm

Materiál: silikón a bukové drevo (hryzátko je bez BPA, bez ftalátov, bez PVC, bez kadmia a bez olova)

Váha produktu: 63 gr

 

Údržba: Silikónovú časť zo umyť teplou mydlovou vodou. Drevenú časť je možné utrieť vlhkou handričkou

UPOZORNENIE: Po rozbalení obaly odstráňte z dosahu dieťaťa. Pred použitím výrobok očistite a pred každým použitím ho vždy skontrolujte, či nie je poškodené. Drevenú časť je možné utrieť iba vlhkou handričkou. Vyskúšajte ťahom a krúžením silikón vo všetkých smeroch, aby ste otestovali prípadné poškodenie a pri prvých známkach poškodenia ho zlikvidujte. Nepoužívajte chemické čistiace prostriedky ani antibakteriálne prostriedky, pretože by mohli silikón poškodiť. Nikdy nedávajte hryzátko svojmu dieťaťu s pripojenou šnúrkou, pretože hrozí nebezpečenstvo uškrtenia.

U detí so špeciálnymi potrebami použite prosím svoj vlastný úsudok o vhodnosti tohto produktu.

Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,