Janod I Wood vkladačka Tvary a zvuky

Cena
28,88 € s DPH

Výrobca
Janod

Kód produktu
J05332

Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks

Drevená vkladačka pre najmenšie deti s ktorou sa učia rôzne tvary a farby. Každý dielik vydáva nejaký zvuk alebo má iný aktívny prvok ako napr. zrkadlo a podobne. Skutočné ihrisko pre bábätká! Toto farebné zmyslové vkladacie puzzle pre bábätká od 1 roku pomôže deťom identifikovať rôzne farby a tvary. Každý dielik má inú funkciu, aby dieťa ešte viac stimuloval: zvonček, kaleidoskop, zvukové efekty, hrkálka, pískadlo a zrkadlo. Všetky ich zmysly budú stimulované a strávia čas na každom dieliku, aby sa s ním hrali a objavovali jeho funkčnosť vlastným tempom a samostatne. Užite si objavovanie reakcií vášho dieťaťa pri všetkých dielikoch! Pretože deti do 3 rokov si hračky často vkladajú do úst, rozhodli sme sa pre farby, ktoré sú na vodnej báze.
Vhodné pre deti od 1 roku.

Parametre
Rozmery 20,3 x 7 x 13,5cm
Odporúčaný vek výrobcu 12M+
Číslo položky J05332
Typ materiálu Dřevo
Hmotnosť 400 g
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,