Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

Janod Atelier Sada Maxi Obrázky s flitrami Morské panny od 6 rokov

17,83 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Janod

Tvorenie s flitrami pre deti od 6 rokov, obsahuje 5 obrázkov s morskými pannami a 800 flitrov. Viac

Kód produktu: J07926 EAN: 3700217379261 Doprava a platba

Ideme pod oceán!
Táto remeselná sada s motívom morskej panny nabáda deti vo veku od 6 rokov do 5 samolepiacich flitrových obrázkov: kolážová aktivita, ktorá spája presnosť s umeleckým vkusom. Morské panny, koraly a morské živočíchy čakajú len na to, aby sa zaiskrili!
Táto súprava umeleckých remesiel obsahuje: 5 samolepiacich obrázkov, 800 flitrov a 1 inštruktážnu brožúru, ktorá pomáha umelcom pri tvorbe. Viactvaré a farebné klenuté flitre sú ideálne na rozvoj koncentrácie a logiky malých detí.
Ak chcete ozdobiť tieto obrázky, jednoducho odlepte samolepiace plochy a pripevnite flitre podľa návodu alebo podľa vášho želania. Nie je potrebné žiadne lepidlo!
Dokončenie všetkých 5 obrázkov v tejto sade zaberie približne 3 hodiny: pokojná a zábavná DIY aktivita pre deti.
Začínajúci remeselníci si zamilujú potápanie sa do hlbokého modrého mora s touto kreatívnou súpravou z kolekcie Les Ateliers du Calme!
S touto kreatívnou sadou bude vaše dieťa krok za krokom pridávať flitre rôznych tvarov a farieb, aby vytvorilo krásne trblietavé obrázky.
Obsahuje 5 obrázkov s morskými pannami na dotvorenie a 800 flitrov.
Kreatívna sada Janod rozvíja a podporuje tvorenie, zručnosť a predstavivosť u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti.
Rozmery balenia: 20,7 x 0,1 x 24,4 cm
Odporúčaný vek: 6+

Parametre
Rozmery 20,7 x 0,1 x 24,4 cm
Odporúčaný vek výrobcu od 7 let
Číslo položky J07926
Hmotnosť 0,14 kg
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,