Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

Janod Atelier Sada Maxi Maľovanie s číslami Jednorožce od 7 rokov

13,87 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Janod

Maľovanie s číslami pre deti od 7 rokov, obsahuje 2 obrázky, farby a štetecna vytvorenie obrázkov. Viac

Kód produktu: J07985 EAN: 3700217379858 Doprava a platba

Maľovanie podľa čísel najviac pripomína maľovanky, ako ich poznáme ešte zo škôlky. Samozrejme, že nie úplne rovnaké. Miesto farebného vzoru, ktorý by ste mali obkresliť, dostanete len plátno s očíslovanými plôškami. Každé číslo zodpovedá konkrétnej farbe, ktorú použijete na vyfarbenie danej plôšky. Znie to jednoducho? Áno – maľovanie podľa čísel je naozaj také jednoduché! Proste sa držíte rozpisu podľa čísel, maľujete na šablónu a postupne sa kocháte tým, ako Vám pod rukami vzniká krásne farebný obraz. Ide vlastne o dobrodružstvo, keď z pôvodne bezfarbého plátna s nejakými čiarami a číslami vznikne trpezlivým úsilím naozajstný obraz, ktorý sa nebudete hanbiť zavesiť ako dekoráciu do detskej izby.
Pre deti od: 7 rokov
Rozmer produktu: 19,5 x 23,5 cm

Parametre
Rozmery 19,5 x 0,1 x 23,5 cm
Odporúčaný vek výrobcu od 7 let
Číslo položky J07985
Hmotnosť 0,14 kg
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,