Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

Inspire My Play ® rolovacia stavebná podložka zelená

30,90 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Inspire My Play ®

Rozšírte zábavu svojho dieťaťa pri stavbe s týmito skvelými obojstrannými stavebnými podložkami. Vhodné na použitie s obľúbenými modulárnymi stavebnými blokmi. Ideálne na vytváranie malých svetov. Jedna strana môže byť pre kocky pre batoľatá, druhá pre zložité stavby.

Tieto rohože vyrobené z pružného silikónu majú tú výhodu, že ich možno zrolovať pre ľahké skladovanie. Vezmite prosím na vedomie, že rohož bude doručená zrolovaná a bude nutné ju nechať vyrovnať položením na rubovú stranu. Umiestnite pod základňu PlayTRAY alebo ťažký predmet na 24 hodín.

Tieto podložky poskytujú vzrušujúci spôsob, ako vniesť jednu z obľúbených hračiek vášho dieťaťa do ich zmyslových a kreatívnych herných zostáv bez toho, aby ste urobili neporiadok.

Obojstranná silikónová stavebná podložka
Vyrobené tak, aby sa zmestilo do základne alebo veka PlayTRAY
priemer 38,5 cm
Prvotriedna kvalita, 100% potravinársky silikón bez BPA/PVC/ftalátov
Deti a batoľatá sú v bezpečí, ak sa ich pokúsi žuť.
Možno umývať v umývačke
Bezpečné pre potraviny
Vhodné pre 6+ mesiacov
Pokyny pre údržbu: niektoré látky môžu zafarbiť silikón. Odporúčame vyprať ihneď po použití. Nepoužívajte žiadne čistiace prostriedky na báze bielidla alebo abrazívne prostriedky. Po použití sa jedná, že je výrobok suchý a skladujte ho mimo priameho slnečného svetla.

Kód produktu: P0192002 EAN: 5060812600077 Doprava a platba

Parametre
Číslo položky PLT31WHI
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,