Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

Holztiger - Slon so zdvihnutým chobotom - divoké zviera z dreva

16,01 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Holztiger

Veľký slon so zdvihnutým chobotom je krásna drevená hračka z javorového dreva pre vlastnú detskú ZOO alebo Safari. Slon s kly a zdvihnutým chobotom je robustný a dobre sa deťom drží v ruke. Drevené zvieratko má krásne zaoblené tvary, hebký povrch a je farebné práve tak, ako skutočný slon. Drevené hračky Holztiger sú kvalitné a vydržia niekoľko generácií. Sú vhodné pre deti od 3 do cca 10 rokov. Hračky sú vyrábané priamo v Nemecku z kvalitného javorového dreva, ktoré má jemnú štruktúru a kresbu. Na výrobu je z veľkej časti použitá ručná práca a hračky sú aj ručne maľované. Použité farby aj lak sú na vodnej báze, odolné slinám a potu a samozrejme ekologicky nezávadné.

Kód produktu: H80148 EAN: 4013594801485 Doprava a platba

Parametre
Rozmery 19 x 2.8 x 18 cm
Odporúčaný vek výrobcu od 3 let
Číslo položky H80148
Typ materiálu Dřevo
Hmotnosť 0,293 kg
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,