Holztiger - Čierne strakaté teliatko stojace - drevené zvieratko

11,20 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Holztiger

Krásne vyrezávané drevené zvieratko v pozícii stojaceho strakatého teliatka s čiernymi fľakmi sa deťom dobre držia v ich ruke. Zaoblené tvary, hebký povrch a farebnosť priamo nabáda k rolovým hrám spojených so životom na farme. Drevené hračky Holztiger sú kvalitné a vydržia niekoľko generácií. Sú vhodné pre deti od 3 do cca 10 rokov. Hračky sú vyrábané priamo v Nemecku z kvalitného javorového dreva, ktoré má jemnú štruktúru a kresbu. Na výrobu je z veľkej časti použitá ručná práca a hračky sú aj ručne maľované. Použité farby aj lak sú na vodnej báze, odolné slinám a potu a samozrejme ekologicky nezávadné.

Kód produktu: H80005 EAN: 4013594800051 Doprava a platba

Parametre
Rozmery 11 x 2,3 x 8,8 cm
Odporúčaný vek výrobcu od 3 let
Číslo položky H80005
Typ materiálu Dřevo
Hmotnosť 0,069 kg
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,

Alternatívne produkty69