Haba Spoločenská hra pre deti Vláčik Choo Choo malá stanica

Cena
31,86 € s DPH

Výrobca
HABA

Kód produktu
303736

Nie je skladom Sledovat dostupnost

Vláček Choo choo je hra pro děti od 3 let, určená pro 2 až 4 hráče. Kdo doveze nejvíce cestujících na svoji vlastní barevnou stanici? Viac

Šu - šu - šúúúú, prichádza vlak! Mnoho cestujúcich je na preplnených štyroch farebných vlakových nástupištiach. Hráči musia mať šťastie pri hádzaní kockami a pri zmene umiestnenia výhybiek musia mať celkový výhľad. Ale čo sa deje? Cestujúci majú lístky na rôzne stanice. Vyhráva hráč, ktorý dokáže doviesť najviac cestujúcich vlakom na svoju vlastnú farebnú stanicu.
Hra obsahuje: 1 veľká hracia doska skladačky, 3 farebné výhybky, 1 výhybka, 1 vlak, 24 dielikov pre cestujúcich, 4 dieliky staníc a návod na hru.

Vhodné pre deti: od 3 - 8 rokov

Parametre
Rozmery 37,8 x 28 x 6,8 cm
Odporúčaný vek výrobcu od 3 let
Číslo položky 303736
Hmotnosť 1,234 kg
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,