Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

Haba Drevené vkladacie viacvrstvové puzzle Hasiči

13,20 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
HABA

Sirény húkajú, hasiči sú na ceste! Kto im pomôže uhasiť oheň? Jednotlivé dieliky skladačky sú vkladané jedna za druhou do výrezov v podkladovej doske puzzle. To je zábava!
A dieťatko zároveň trénuje jemnú motoriku. S hasičmi sa neustále niečo deje, objavujte spoločne toto fascinujúce prostredie pomocou drevenej skladačky, ktorá hravou formou naučí rozpoznávať farby, priraďovať a hľadať dieliky, ktoré k sebe veľkosťou a tvarom pasujú.
Puzzle pre najmenších nemeckej značky Haba sa skladá z trojdimenzionálnej hracej plochy a piatich drevených okrúhlych dielikov. Skladačka Hasiči je výborná hra na tréning jemných motorických schopností.

Kód produktu: 303252 EAN: 4010168230542 Doprava a platba

Parametre
Rozmery 15 x 15 x 2,5 cm
Odporúčaný vek výrobcu 12M +
Číslo položky 303252
Typ materiálu Dřevo
Hmotnosť 330 g
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,