Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

Grimm' s - Stavebnica štyri temperamenty

160,56 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Grimm’ s

Štyri temperamenty v reči farieb a tvarov. Výsledkom je farebná stavebnica so 61 voľne tvarovanými súčiastkami. Jednotlivé stavebnice pripomínajú zvieratká a rôzne iné stvorenia a kombináciou rôznych stavebných prvkov vznikajú stále nové veci, ktoré podnecujú a inšpirujú fantáziu.

Melancholický temperament má súcitnú, skôr smutnú povahu. Je MODRÁ, obracia sa dovnútra do hlbín, s hranami, krivkami a vytrvalosťou – ako jej živel zeme.
Cholerický temperament má aktívne a skôr zlostné rysy. Je ČERVENÝ, zubatý a niekedy ostrohranný. Jeho impulzivita patrí k ohnivému živlu.
Na flegmatickom temperamente je niečo stabilné a pohodlné. Je ZELENÝ a pokojný ako rybník. Jeho krivky a mäkké tvary zodpovedajú jeho živlu, vode.
Sangvinický temperament vyžaruje šťastie a optimizmus. Je ŽLTÝ. Jeho živlom je vzduch.

Sada obsahuje 61 stavebných blokov v drevenom ráme.
Drevo: Lipové drevo farebne lazúrované, rám olejovaný.
Rozmery: Dĺžka dreveného rámu 44,5 cm, jednotlivé diely hrúbka 4 cm.

Kód produktu: 10209 EAN: 4048565102094 Doprava a platba

Parametre
Rozmery 46 x 47 x 6 cm
Odporúčaný vek výrobcu od 3 let
Číslo položky 10214
Typ materiálu Dřevo
Hmotnosť 3,86 kg
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,