-10% s kódom VYSVEDCENIE - neplatí na značky B-box, Grapat, Mámy v rejži a akčný tovar

Grimm' s - Sedem priateľov v miskách

47,76 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Grimm’ s

Táto klasická hračka bude Vaše dieťa sprevádzať celé detstvo. Existujú totiž stále nové spôsoby, ako sa s ňou hrať! Aj tí úplne najmladší si užijú vybratie siedmich kamarátov z drevených misiek, otočenie misiek, naskladanie na seba a vkladanie postavičiek späť. Neskôr môžu slúžiť na učenie sa farbám, hranie v obchode alebo servírovanie malých šálok čaju.

Prostredníctvom rôznych farieb a rôznych druhov dreva odráža týchto sedem figúrok náš úžasný rozmanitý svet a zároveň oslavuje jedinečnosť každého. Každá z malých ručne maľovaných drevených figúrok má iný vzhľad a individuálnu kresbu dreva. Tieto malé drevené figúrky vyrobené z rôznych druhov dreva zo stromov pochádzajúcich zo strednej Európy sú rodovo neutrálne. Bez konkrétneho výrazu tváre môžu byť smutní alebo šťastní. Svojím jednoduchým vzhľadom podnecujú detskú predstavivosť, namiesto toho, aby ju obmedzovali prílišným množstvom detailov. Okrem triedenia a zhody farieb je možné Sedem priateľov v pohároch použiť aj ako týždenný kalendár, kedy je každej figúrke priradený deň v týždni.

Sada obsahuje 7 drevených figúrok v 7 drevených miskách, celkom 15 kusov.
Drevo: Tri rôzne druhy dreva z udržateľného lesného hospodárstva, v závislosti od dostupnosti (javorové drevo, bukové drevo, čerešňové drevo alebo jelšové drevo). Použitá bola netoxická vodná farebná lazúra/rám netoxický olejový olej na rastlinnej báze. Rozmery: priemer rámu 19 cm, výška figúrky 6,5 cm / priemer 3 cm.

Kód produktu: 10580 EAN: 4048565105804 Doprava a platba

Parametre
Rozmery 19 x 19 x 8 cm
Odporúčaný vek výrobcu 12M+
Číslo položky 10580
Typ materiálu Dřevo
Hmotnosť 0,36 kg
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,