-10% s kódom VYSVEDCENIE - neplatí na značky B-box, Grapat, Mámy v rejži a akčný tovar

Grimm' s - pozemná jachta

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(1)Počet hvězdiček je 5 z 5
37,80 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Grimm’ s

Štyria námořníci sa tešia na mnohé dobrodružstvá na vode i na súši, ktorá zažije s vaším dieťaťom. Tato suchozemská jachta bude nielen doprovázet vaše dieťa pri jeho prvých krôčikoch u vás doma, ale je vhodná aj do všetkých terénov, vrátane výletov do prírody. Land Yacht navyše plave a je teda vhodná aj do vany.

Štyria námořníci sú vyrobení z rôznych druhov dreva. Odrážajú náš úžasný rozmanitý svet a zároveň oslavujú jedinečnosť každého. Každá z týchto malých ručne malovaných drevených figúrok má iný vzhľad a individuálnu kresbu dreva. Dřevo pochází ze střední Evropy a figurky sú genderově neutrální, bez konkrétneho výrazu tváre. Môžu tak byť smutní alebo šťastní. Svým jednoduchým vzhľadom podnecuje dětskou predstavivosť, miesto aby ju omezovali prílišným množstvom detailov.

Tip: Pri sušení nepokladajte na kúrenie alebo na slnko, mohlo by spôsobiť praskliny v priamom dreve. Nechajte uschnúť pri pokojovej teplote.
Sada obsahuje 4 drevené figúrky v drevenom člune, celkom teda 5 kusov. Vyrobené z troch rôznych druhov dreva z udržitelného lesného hospodárstva, v závislosti na dostupnosti (javorové drevo, bukové drevo, třešňové drevo alebo olšové drevo). Použito bylo netoxické barevné mořidlo na vodní bázi/ netoxická farebná lazura na vodní bázi.
Rozmery: Dĺžka lodi 18 cm / výška 22 cm, výška postavy 6,5 cm / priemer 3 cm

Kód produktu: 09315 EAN: 4048565093156 Doprava a platba

Parametre
Rozmery 20 x 12 x 9 cm
Odporúčaný vek výrobcu 12M+
Číslo položky 09315
Typ materiálu Dřevo
Hmotnosť 0,18 kg
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,