Grimm’ s - Pasteloví priatelia

Cena
41,69 € s DPH

Výrobca
Grimm’ s

Kód produktu
10579

Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks

Prostredníctvom rôznych farieb a rôznych druhov dreva odrážajú títo pasteloví priatelia úžasný rozmanitý svet a zároveň oslavujú jedinečnosť každého. Každá z týchto malých ručne maľovaných drevených figúrok má iný vzhľad a individuálnu kresbu dreva. Sú zo stromov zo strednej Európy a sú rodovo neutrálne. Bez konkrétneho výrazu tváre – môžu byť takí smutní alebo šťastní. Svojím jednoduchým vzhľadom podnecujú detskú predstavivosť namiesto toho, aby ju obmedzovali prílišným množstvom detailov.

Dvanásť pastelových dúhových priateľov je skvelým doplnkom k veľkej dúhe. Slúži nielen na triedenie podľa farieb, ale aj na imaginatívnu hru. Figúrky môžu byť vyrobené z troch rôznych druhov dreva v závislosti od aktuálnej dostupnosti (javorové drevo, bukové drevo, čerešňové drevo alebo jelšové drevo). Z farieb je použitá netoxická vodná farebná lazúra/rám netoxická olejová úprava na rastlinnej báze. Rozmery: výška figúrky 6,5 cm / priemer 3 cm.

Parametre
Rozmery 16 x 17 x 7 cm
Odporúčaný vek výrobcu od 3 let
Číslo položky 10579
Typ materiálu Dřevo
Hmotnosť 0,3 kg
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,