Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

Grimm' s - Narodeninová prírodná špirála

56,15 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Grimm’ s

Sviatočná špirála necháva zvláštne dni žiariť v útulnom svetle sviečok. 8 prvkov s rôznymi prírodnými odtieňmi a kresbou dreva pojme až 24 sviečok a zásuvných figúrok a je možné ich individuálne navrhnúť. Vďaka tomu je skvelým spoločníkom počas adventu, ktorý premení dlhé čakanie na Vianoce na kúzelnú cestu. Spoločné slávenie festivalov a rituálov spája mladých aj starých a vytvára cenné väzby a pocit bezpečia.
Aby ste zaistili, že sviečky môžu bezpečne horieť, použite zodpovedajúce držiaky sviečok (04800/04801). Uistite sa, že sviečky nie sú v prievane a že žiadna zo zásuvných figúrok nie je príliš blízko plameňa.

Kód produktu: 03200 EAN: 4048565032001 Doprava a platba

Parametre
Rozmery priemer 40 cm.
Odporúčaný vek výrobcu od 3 let
Číslo položky 03200
Typ materiálu Dřevo
Hmotnosť 0,26 kg
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,