Grimm’ s - Dúhoví priatelia

39,35 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Grimm’ s

Prostredníctvom rôznych farieb a rôznych druhov dreva odrážajú dúhoví priatelia náš úžasný rozmanitý svet a zároveň oslavujú jedinečnosť každého. Každá z týchto malých ručne maľovaných drevených figúrok má iný vzhľad a individuálnu kresbu dreva. Figúrky sú vyrobené z rôznych druhov dreva zo stromov pochádzajúcich zo strednej Európy a sú rodovo neutrálne. Bez konkrétneho výrazu tváre – môžu tak byť smutní alebo šťastní. Svojím jednoduchým vzhľadom podnecujú detskú predstavivosť, namiesto toho, aby ju obmedzovali prílišným množstvom detailov.

Dvanásť priateľov môže reprezentovať dvanásť mesiacov v roku, sedem priateľov môže poslúžiť napr. na reprezentáciu siedmich dní v týždni. Okrem toho sú skvelým doplnkom veľké dúhy. Sú určené nielen na triedenie podľa farieb, ale aj pre imaginatívnu hru. V sade nájdete 12 drevených figúrok. Použité sú rôzne druhy dreva z udržateľného lesného hospodárstva, v závislosti od dostupnosti (javorové drevo, bukové drevo, čerešňové drevo alebo jelšové drevo). Z farieb je využitá netoxická vodná farebná lazúra/rám netoxická olejová úprava na rastlinnej báze. Rozmery: výška figúrky 6,5 cm / priemer 3 cm.

Kód produktu: 10581 EAN: 4048565105811 Doprava a platba

Parametre
Rozmery 16 x 17 x 7 cm
Odporúčaný vek výrobcu od 3 let
Číslo položky 10581
Typ materiálu Dřevo
Hmotnosť 0,3 kg
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,