Zľava 10% s kódom DENDETI - neplatí na akčný tovar, produkty Mámy v rejži a GRAPAT

GRANNA Brémski muzikanti

14,41 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
GRANNA

Rozprávkový príbeh zvieracích hudobníkov a ich hrdinských činov inšpiroval ďalšie zvieratá, aby vzali osud do svojich rúk a postavili sa bandám lúpežníkov. Rozhodli ste sa im pomôcť, a tak si každý z vás na ceste do Brém nazbierate svoj vlastný hlúčik zvierat a naukladáte ich na seba tak, aby vytvoril vežu dostatočne vysokú, ktorá lúpežníkov vydesí a zaženie ich na útek. Zo všetkých veží, ktoré sú spustené túto podmienku, vyhráva tá najnižšia!

Ďalšia z hier Granna inšpirovaných známymi rozprávkami. Hra si vyžaduje dobrý odhad, rýchle rozhodovanie a premyslenú taktiku pri výbere zvieratiek. Vhodné pre deti od 5 rokov.

Kód produktu: 1-02429 EAN: 5900221024296 Doprava a platba

Parametre
Rozmery 19 × 19 × 3,6 cm
Odporúčaný vek výrobcu od 5 let
Číslo položky 1-02388
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,