Glo Pals Senzorické kocky svietiace vo vode - tyrkysové

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(3)Počet hvězdiček je 5 z 5
14 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Glo Pals

Glo Pals, sada 4 zmyslových kociek, ktoré svietia vo vode, tyrkysová farba.

Objavte svet farieb so svojimi novými kamarátmi Glo Pals! Tieto unikátne kvapalinou aktivované kocky prenesú vaše dieťa do novej dimenzie kreatívnej hry.
Kocky spestrí kúpeľ Vášho dieťaťa! Budú tiež ideálnym doplnkom k zmyslovým hrám stimulujúcim zrakové podnety! Vložte kocku Glo Pals do pohára s vodou, pridajte farebné prvky ako sú stuhy či pom pom guličky a vytvorte zmyslové fľaše, farebné lampy... Viac

Kód produktu: GP-FIN-4PK-BLAIR EAN: 850016823120 Doprava a platba

Ako môžete Glo Pals používať?

Do vane - objavte zábavu pri love farebných kociek, hľadajte ich pod penou, uvidíte, ako kúzelne bude voda vyzerať. Pre väčší efekt znížte intenzitu svetla v miestnosti.

Farebná terapia – farby majú pozitívny vplyv na náladu dieťaťa. Modrá upokojuje, upokojuje, uvoľňuje a uľahčuje koncentráciu. Žltá pôsobí priateľským, hrejivým dojmom, má antidepresívne vlastnosti a zvyšuje pocit bezpečia. Fialová upokojuje, zabraňuje nespavosti, uvoľňuje. Zelená odbúrava stres, upokojuje a má stabilizačný účinok. Zavedenie vhodných farieb pomôže vášmu dieťaťu pri večernom rituáli upokojenie a počas dňa podporí kreativitu.

Kreatívna zmyslová hračka - kocky sa aktivujú pri kontakte s vodou, takže ich možno využiť pre hry rozvíjajúce motorické, zmyslové a tvorivé schopnosti. Dieťa môže loviť kocky pomocou klieští a môže si postaviť fľaše pre vlastnú potrebu plné guličiek, trblietok, flitrov a ďalších prvkov.

Lampióny, baterky - vytvorte fľašu alebo dózu plnú farebných prvkov - pridajte vodu - zatvorte a zmyslová fľaša je na svete:-)

Hračka do bazéna - farebné, usmievavé kocky sú skvelým spoločníkom pre príjemnú zábavu v bazéne na záhrade alebo terase. Pomôžu udržať vaše dieťa v horúcich dňoch dlhšie v tieni.

Ako funguje Glo Pals?

Jedna kocka svieti až 16 hodín. Kocka sa rozsvieti iba pri kontakte s vodou. Po vybratí z vody sa kocka vypne. Každá kocka má nevymeniteľnú gombíkovú batériu.

Ako sa starať o kocky Glo Pals?

Aby bola zaistená čo najdlhšia životnosť vstavanej batérie, je potrebné po použití kocky opláchnuť pod tečúcou vodou a očistiť od zvyškov mydla/kúpeľovej vody. Potom osušte uterákom alebo papierom a uložte na suché miesto. Hračka Glo Pals spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy, takže batéria je integrovaná a nemožno ju vymeniť.

Odkiaľ pochádza značka Glo Pals?

Glo Pals je americká značka produktov pre zmyslovú stimuláciu pri hre vo vode alebo s vodou. Inšpiráciou na vytvorenie produktov Glo Pals bol príbeh autistického chlapca, ktorý sa bál kúpania. Svietiace produkty Glo Pals mu pomohli prekonať strach z vody. Poslaním značky je podporovať deti v ich zmyslovom rozvoji a robiť deťom radosť pri kúpaní!

Balenie obsahuje 4 zelené kocky so vstavanými gombíkovými batériami.

Keď sa batéria vybije, pozvite Glo Pals, aby pokračoval v hre. Kocky môžete využiť na zmyslovú činnosť a stimuláciu jemnej motoriky aj keď už nesvietia. Povzbuďte svoje dieťa, aby pohybovalo kockami kliešťami, naučte sa počítať a triediť farby. Sú tiež skvelé pre nápadité detské hry, napr. ako náklad na prepravu v stavebných vozidlách...

Dbajte na hygienu výrobku po každom použití.

Určené pre deti od 3 rokov.

Bavte sa!

Parametre
Odporúčaný vek výrobcu od 3 let
Číslo položky GP-FIN-4PK-BLAIR
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,