Glo Pals - SENZORICKÁ FĽAŠA, fialová

23,21 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Glo Pals

Jedinečná senzorická fľaša pre sústredenú a pokojnú hru. Viac

Kód produktu: 850016823656 EAN: 850016823656 Doprava a platba

Objavte farebný svet so žiarivými zmyslovými fľašami Glo Pals! 

Vložte do fľaše rôzne doplnky, ako sú farebné stuhy, lesklé kryštály, flitre, brmbolce alebo obľúbené malé figúrky vášho dieťaťa. Nalejte vodu, dózu pevne uzavrite a začnite sa baviť! Kliknite na dno nádoby...a svetlo zmení farbu! Pozorujte všetky prvky v úplne novom svetle.

Senzorické dózy Glo Pals sa postarajú nielen o skvelú zábavu! Meniace sa farby svetla dieťa zaujmú a sledovanie živlov vznášajúcich sa vo vode dieťa upokojí a uvoľní. Vytvorte si fľašu podľa vlastnej predstavy – s rôznymi témami, s doplnkami v jednofarebnom prevedení alebo s lesklými prvkami – rozvíja kreativitu a fantáziu dieťaťa.
Do fľaše môžete pridať aj naše svietiace senzorické kocky, s ktorými bude zábava ešte zaujímavejšia!

Pamätajte, že fľašu nemusíte naplniť celú. Najlepšou zábavou je sledovať zmyslové prírastky plávajúce na vode alebo klesajúce ku dnu. Skúste fliaš zatriasť a uvidíte vlny a rozbúrenú vodu. Chcete ukončiť zábavu? Otočte fľašu dnom nahor :) Prestane svietiť.

Ako funguje senzorická nádoba Glo Pals?

Ak chcete fľašu otvoriť, stlačte obe rukoväte veka a súčasne ním otáčajte. To poskytuje ochranu dieťaťa.
Než sa začnete hrať, uistite sa, že je kryt správne upevnený. Vložte obľúbené senzorické doplnky vášho dieťaťa do fľaše. Môžu to byť farebné stuhy, kryštály, brmbolce a ďalšie doplnky (doplnky nie sú súčasťou sady)
Potom naplňte nádobu vodou, aby sa zapla funkcia osvetlenia nádoby (stlačením vody na dno nádoby sa aktivuje jej osvetlenie). Kliknutím na dno nádoby ručne zmeníte farbu svetla. Po 5 sekundách začne nádoba automaticky znova meniť farby.
Ak chcete vypnúť funkciu osvetlenia fľaše, umiestnite fľašu viečkom dole (tak, aby sa voda nedostala do kontaktu s dnom fľaše).
Na výmenu batérie používajte iba krížový skrutkovač 1 .
Fľaša vyžaduje 3 batérie AAA - nie sú súčasťou výrobku.

Ako sa starať o senzorickú nádobu?

Po hraní treba nádobu vyprázdniť od vody a akýchkoľvek prísad. Pokiaľ je vaše dieťa ochotné, nechajte ho vyloviť vložené predmety ako doplnkové cvičenie jemnej motoriky. Fľaša by mala byť skladovaná na suchom mieste pri izbovej teplote. Priestor pre batérie a batérie musí byť vždy suchý; nádobu nemôžete ponoriť do vody. Z hygienických dôvodov nenechávajte tekutinu v nádobe dlhšie ako 24 hodín. 
Nádobu je možné umyť ručne - mydlovou vodou, ale nezabudnite, že nesmiete namáčať vonkajšie prvky zodpovedné za prevádzku produktu (spodná časť nádoby).

Odkiaľ pochádza značka Glo Pals?

Glo Pals je americká značka produktov pre zmyslovú stimuláciu pri hre vo vode alebo s vodou. Inšpiráciou k vytvoreniu produktov Glo Pals bol príbeh autistického chlapca, ktorý sa bál kúpania. Svietiace produkty Glo Pals mu pomohli prekonať strach z vody.
Poslaním značky je podporovať deti v ich zmyslovom rozvoji a poznávaní sveta!

Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,