-10% s kódom VYSVEDCENIE - neplatí na značky B-box, Grapat, Mámy v rejži a akčný tovar

DJECO Cadomino

15,13 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Djeco

Stolová hra pre deti vo veku 5-10 rokov, pre 2-6 hráčov, obsahuje: 24 kariet domino, 24 hracích kariet. Cieľom hráčov je čo najrýchlejšie nájsť cestu k skrytému darčeku. Viac

Kód produktu: DJ08549 EAN: 3070900085497 Doprava a platba

Rozložte všetky domino karty na stole tak, aby zvieracie strany smerovali nahor. Zamiešajte karty a vložte ich lícom dole na kôpku vedľa domina. Domino má dve strany. Na jednej má 2 zvieratká na rôzne farebnom pozadí, druhá strana domina obsahuje darčeky, ktoré musíte nájsť. Karty vám oznámia, ako nájsť ukryté darčeky. Na karte je vyobrazené zvieratko, ktoré musíte hľadať, farebné koliesko, ktoré vám napovie, aké pozadie musíte nájsť, a typ darčeka, ktorý sa tiež musí vypátrať.

Hranie hry: Jedna karta sa otočí lícom nahor, aby ju mohli vidieť všetci hráči. Všetci hráči hrajú súčasne a snažia sa zistiť, aký darček sa skrýva za akým zvieratkom. Aby to zistili, musia deti sledovať reťaz domina.

Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,