Crea Lign Tvorenie so šupinami Dinosaury 3+

17,20 € s DPH
Skladom - Odosielame najneskôr druhý pracovný deň.
ks
Crea Lign

Vytvor si lesklé dinosaurami!
Kreatívna súprava pre deti Tvorenie so šupinami Dinosaury od francúzskej značky Crea Lign z radu Jednoduché obrázky je vhodná už pre deti od 3 rokov. Obsahuje 3 dinosaurami z tvrdého kartónu, 64 šupín na nalepenie a 6 hárkov s metalickými farbami. Vďaka nim si deti dinosaurami jednoducho dotvoria a vzniknú im originálne 3D obrázky, ktoré si zavesia na stenu.


S Crea Lign sa deti učia nové umelecké techniky
Deti najskôr odlepia šupinu, položia ju na papier s metalickou farbou, kde získa svoj jedinečný lesk, následne ju nalepia na obrázok. Súprava podporuje rozvoj jemnej motoriky, predstavivosti i kreativity. Produkt je vysoko kvalitný a bezpečný, rovnako ako všetky ostatné výrobky francúzskej značky Crea Lign.

Kód produktu: CL189 EAN: 3760119714133 Doprava a platba

Parametre
Rozmery 24.50cm x 4.50cm x 24.50cm
Číslo položky CL189
Snažíme sa pre Vás vyberať len tie najlepšie hračky a pomôcky od overených výrobcov, ale keby ste predsa len našli nejakú vadu, máte samozrejme právo tovar do 24 mesiacov od nákupu reklamovať.
Štandardná doba pre vrátenie produktu je zo zákona 14 dní. Tento tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. Peniaze za takto vrátený tovar Vám vrátime čo najskôr, najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy,